Registrovat

Pro své registrované VIP členy nabízíme ZDARMA podporu v podobě Live chatu s odborníkem na produkty Corel.

Otevreni CDR formátu

Moderátoři: Zdeněk Rampas, Karlík

Pravidla fóra
  1. Pokud zadáváte nové téma, nezapomeňte uvést, ve které verzi programu pracujete, aby se tady nediskutovalo zbytečně.
  2. Pokud někdo poruší pravidla, která při registraci potvrdil, bude bez milosti zabanován.
  3. Netapetujte!
  4. Ptejte se stručně a výstižně.
  5. Názvy jednotlivých témat nepište všeobecně, ale konkrétně. Název témata Nemůžu vytisknout tři stránky na jeden list je určitě lepší než Mám problém v Corelu.
  6. Dobře se bavte a nechť je vám toto fórum nápomocno při vaší práci.
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1465
Registrován: pátek 19. duben 2013 17.55:28

Otevreni CDR formátu

Příspěvekod Corel Support Client » čtvrtek 25. duben 2013 19.25:16

Corel Paint Shop Pro Photo XI
PSP X i XI mají otevřít i formát souboru CDR. Zkousel jsem otevrit CDR formát (z ruzné verze 9, 11, X3), ale vzdy mi to píse: „soubor zrejme nemá správný typ“. Vám lze CDR soubor v programu PSP otevírat??

Moderátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1490
Registrován: pátek 8. březen 2013 18.33:08

RE: Otevreni CDR formátu

Příspěvekod Zdeněk Rampas » čtvrtek 25. duben 2013 19.26:56

Občas se mi to podaří, zvláště u čistě textových obrázků. Když v okně Otevřít jen vyberete *.cdr soubor, tak pokud se v panelu Informace o obrazu vykreslí Náhled tak to projde. Některé *.cdr obrázky ale již touto akcí dokáží PSP shodit. Kupodivu není to dáno jen verzí, ale asi i obrázken samotným. Otevírat cdr obrázky v PSP nemá velký smysl, protože zanikne křivková podstata formátu.

Zpět na PaintShop Pro