Registrovat

Pro své registrované VIP členy nabízíme ZDARMA podporu v podobě Live chatu s odborníkem na produkty Corel.

Položky kompatibilní se sadou

Moderátor: Zdeněk Rampas

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1465
Registrován: pátek 19. duben 2013 17.55:28

Položky kompatibilní se sadou

Příspěvekod Corel Support Client » čtvrtek 25. duben 2013 19.25:17

CorelDRAW 9 CZ
Zakoupil jsem si notebook s předinstalovaným systémem Windows Vista, kde byla i zkušební verze Office 2007, která se mi nezamlouvala, odinstaloval jsem ji a nainstaloval Office XP. Na starém PC se systémem XP mi fungoval Corel 9, se kterým jsem velice spokojen. Jenže když jsem Corel 9 nainstaloval do notebooku s Vistou, tak při každém spuštění Corelu mi vyskakuje tabulka s textem: Položky kompatibilní se sadou Office nelze přidat do registru. Po odkliknutí pak corel 9 normálně najede.

Moderátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1490
Registrován: pátek 8. březen 2013 18.33:08

RE: Položky kompatibilní se sadou

Příspěvekod Zdeněk Rampas » čtvrtek 25. duben 2013 19.26:57

To že devítka na Vistách chodí je malý zázrak :-) Vámi popsaný problém byl již zaznamenám na WinXP, pokud uživatel nepracoval jako Admin ale Power User. CorelDRAW 9 se na začátku své práce chce (zcela zbytečně) podívat zda nebyly vystaveny nějaké jeho aktualizace. Tím nějak naštve MS, protože to jako aplikace psaná pro Win98 činí jako by měl všechna práva a přístup kamkoli. Možné pokusy o opravu: 1. Dát ve Vistách CD9 maximální práva. 2. Vyzkoušet změnit programu Coreldrw.exe režim kompatibility (ve Vlastnostech). 3. Zkontrolujte zda máte nainstalovaný SP2 pro CD9 (revize 439)

Zpět na CorelDRAW