Registrovat

Pro své registrované VIP členy nabízíme ZDARMA podporu v podobě Live chatu s odborníkem na produkty Corel.

změna zobrazování barev

Moderátor: Zdeněk Rampas

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1465
Registrován: pátek 19. duben 2013 17.55:28

změna zobrazování barev

Příspěvekod Corel Support Client » čtvrtek 25. duben 2013 19.25:17

CorelDRAW 12 CZ
Při zadávání souboru pro tisk na laserovou tiskárnu se mi náhle změnila barevnost palety napravo v liště a následkem toho se změnila i barevnost jakékoliv předlohy co otevřu. Některé barvy zůstaly ale některé se změnily na úplně jiné převážně světlé a reflexní barvy. Nepomohlo ani nové otevření palety z rolety okna, ani otevření z palety kterou mi manžel poslal přes internet. Barvy pantone vypadají být v pořádku, ale výchozí RGB a CMYK jsou úplně stejné a stejně pokažené. Kliknu-li na barvu, složení odpovídá, jen zobrazení na monitoru je špatné. Restart nepomáhá. Přeinstalování jsem nezkoušela, není tady na to zodpovědná osoba. Prosím poraďte, dávám do tisku katalogový list a mám obavy aby to nemělo nějaký skrytý vliv na barevnost v tisku.

Moderátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1490
Registrován: pátek 8. březen 2013 18.33:08

RE: změna zobrazování barev

Příspěvekod Zdeněk Rampas » čtvrtek 25. duben 2013 19.26:57

Podívejte se na Nástroje /Správa barev. Pravděpodobně máte vypnuté obě šipky (oranžové) od Tiskáren k Monitoru dole. Klepněte na jednu a pak zvolte OK.

Zpět na Správa barev